جریان شناسی نفاق

جریان شناسی نفاق

کتاب جریان شناسی نفاق به روایت تصویر

دهه 50 و 60

اعتـراف رجـوي به تـرور شهيد رجايي و باهنر

فيلم ديدارهاي مخفي نمايندگان سازمان مجاهدين خلق با مسئولان استخبارات عراق چندي پس از سقوط صدام منتشر شد. مسعود رجوي در يکي از ديدارهاي خود با سپهبد حبوش، رئيس استخبارات عراق، در سال 1991 به ترور شهيد رجايي و باهنر اعتراف کرد.

دهه 70 و 80

مريم رجوي از کانادا ديپورت شد

ونکوورسان در اوايل آوريل 1993 گزارش داد که مسئول مجاهدين خلق در کانادا به بريتانيا ديپورت شده است.

ماهیت فرقه‌‌ای

اعضاي سابق سازمان مجاهدين خلق از اين گروه بيزارند

کِنِت تيمرمن، مدير اجرايي بنياد دموکراسي در ايران، در مقاله‌اي در ژوئن 2011 در پايگاه «نيو انگليش ريويو» از اسناد وزارت خارجه آمريکا درباره گروه مجاهدين خلق نوشت:

اظهارات نمایندگان پارلمان انگللیس

شش پايگاه نظامي عظيم در عراق در اختيار اين گروه بوده است

بارونس نيکولسون در تاريخ 3دسامبر2003 بااشاره به سقوط رژيم صدام در عراق گفت: سقوط صدام حسين همچنين پرده از تروريسم بين‌المللي در عراق برداشت.

مقدمه

مقدمه

سياهه جنايات گروهک تروريستي مجاهدين خلق از ابتداي تشکيل آن بر هيچ‌کس پوشيده نيست. حتي کشورهايي که از اين گروه حمايت و آن را از فهرست سازمان‌هاي تروريستي خود خارج کرده‌اند نيز در برهه‌هايي بر اقدامات تروريستي و خيانت‌هاي آن اقرار کرده‌اند.

پنج‌ چيز است‌ كه‌ در هر كس‌ نباشد اميد چيزى‌ از دنيا و آخرت‌ به‌ او نداشته‌ باش‌ : كسى‌ كه‌ در نهادش‌ اعتماد نبينى‌ ، و كسى‌ كه‌ در سرشتش‌ كرم‌ نيابى‌ ، و كسى‌ كه‌ در خلق‌ و خوى‌اش‌ استوارى‌ نبينى‌ ، و كسى‌ كه‌ در نفسش‌ نجابت‌ نيابى‌ ، و كسى‌ كه‌ از خدايش‌ ترسناك‌ نباشد

 ماهنامه راه‌نما شماره ۱۴

 ماهنامه راه‌نما شماره ۱۴