ماهنامه راه‌نما شماره ۱۴

 ماهنامه راه‌نما شماره ۱۴

جریان شناسی نفاق

جریان شناسی نفاق

کتاب جریان شناسی نفاق به روایت تصویر

اظهارات نمایندگان پارلمان انگللیس

شوراي ملي مقاومت را يک سازمان تروريستي به نام مجاهدين خلق اداره مي‌کند

شوراي ملي مقاومت را يک سازمان تروريستي به نام مجاهدين خلق اداره ميکند

نویسنده: بارونس سيمونز

بارونس سيمونز در تاريخ 21آوريل1999 با اشاره به بيانيه‌اي ضدايراني که شوراي ملي مقاومت در پارلمان انگليس توزيع کرده گفت: ما ترجيح مي‌دهيم تحليل‌هاي خود را برمبناي منابعي قرار دهيم که داراي وجهه بين‌المللي هستند نه تبليغات شوراي ملي مقاومت که در اين بيانيه به آن اشاره شده و ظاهراً اين بيانيه کلاً از اين گروه الهام گرفته است. شوراي ملي مقاومت را يک سازمان تروريستي به نام مجاهدين خلق اداره مي‌کند. مجاهدين خلق هنوز در فهرست سازمان‌هاي تروريستي وزارت خارجه آمريکا قرار دارد.

مجاهدين خلق مسئوليت ترور لاجوردي را برعهده گرفت

بارونس سيمونز: دولت بريتانيا شوراي ملي مقاومت را که مجاهدين خلق يکي از احزاب اصلي آن است به رسميت نمي‌شناسد.  دولت بريتانيا قاطعانه مخالف خشونت مجاهدين خلق و تروريسم به‌طورکلي است. سازمان مجاهدين خلق مسئوليت انفجار در دادگاه انقلاب اسلامي در ژوئن را که دست‌کم دو کشته برجاي گذاشت برعهده گرفت. آن‌ها همچنين مسئوليت ترور اخير آقاي لاجوردي رئيس سابق سازمان امور زندان‌ها را در مغازه‌اش در بازار تهران برعهده گرفتند. در اين حادثه يک رهگذر و يکي از دوستان آقاي لاجوردي نيز کشته شدند. چنين حملاتي عليه اشخاص غيرمسلح در اماکن عمومي را که به کشتار رهگذران نيز مي‌انجامد نمي‌توان فعاليت‌هاي نظامي دانست. دولت بريتانيا صراحتاً اين دو حمله را محکوم کرده است.

مجاهدين خلق به‌رغم بيانيه اخير مجلس نمايندگان آمريکا، همچنان در فهرست سازمان‌هاي تروريستي وزارت خارجه اين کشور قرار دارد.

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی : 
 
آدرس پست الکترونیک : 
 
متن نظر :