ماهنامه راه‌نما شماره ۱۴

 ماهنامه راه‌نما شماره ۱۴

جریان شناسی نفاق

جریان شناسی نفاق

کتاب جریان شناسی نفاق به روایت تصویر

اظهارات نمایندگان پارلمان انگللیس

صدام تروريست‌هاي مجاهدين خلق را آموزش مي‌دهد

صدام تروريستهاي مجاهدين خلق را آموزش ميدهد

نویسنده: بارونس نيکولسون

بارونس نيکولسون در تاريخ 24سپتامبر2002 گفت: عراق قطعاً تهديدي براي امينت منطقه و جهان است. لازم به يادآوري است که طبق قطعنامه سازمان ملل، صدام حسين از يک دهه پيش از ايجاد پايگاه‌هاي آموزشي براي تروريست‌ها منع شده است؛ بااين‌وجود مي‌دانيم که او تروريست‌هاي مجاهدين خلق را آموزش مي‌دهد. ما اسناد و مدارک کافي در اختيار داريم که نشان مي‌دهد او همچنان به اين امر مبادرت مي‌ورزد. من حدس مي‌زنم که او ساير گروه‌هاي تروريستي را هم آموزش مي‌دهد.

 

اسناد  همکاري صدام با رجوي کشف شده است

بارونس نيکولسون در تاريخ 4فوريه2004 گفت: به‌نظر من ترديدي نيست که صدام حسين در طول دهه 1990 و اوايل قرن 21 سلاح‌هاي کشتار جمعي داشته و به‌دنبال توسعه اين سلاح‌ها بوده است. درحقيقت مدارکي وجود دارد که نشان مي‌دهد او با همکاري سازمان‌هاي تروريستي خارجي اين کار را انجام مي‌داده است.

اخيراً فيلم‌هايي کشف شده است که همکاري صدام حسين را با رهبر يک سازمان تروريستي بين‌المللي نشان مي‌دهد و من در آخرين سفرم به اين منطقه اين فيلم‌ها را ديدم. در اين فيلم‌ها مسعود رجوي، رهبر مجاهدين خلق، با صدام حسين درحال مذاکره درخصوص مباحث محلي، داخلي و بين‌المللي هستند. اين فيلم‌ها توطئه‌چيني آن‌ها و پول‌هايي که براي خدمات آينده و گذشته به آن‌ها پرداخت مي‌شود را به‌وضوح  نشان مي‌دهد. اين مدارک به‌وضوح همکاري سازمان‌هاي تروريستي بين‌المللي با صدام را نشان مي‌دهد. فيلم‌هاي ديگري هم همکاري بين سازمان‌هاي تروريستي بين‌المللي و رئيس استخبارات عراق را نشان مي‌دهد.

 

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی : 
 
آدرس پست الکترونیک : 
 
متن نظر :