ماهنامه راه‌نما شماره ۱۴

 ماهنامه راه‌نما شماره ۱۴

جریان شناسی نفاق

جریان شناسی نفاق

کتاب جریان شناسی نفاق به روایت تصویر

اظهارات نمایندگان پارلمان انگللیس

مجاهدين خلق جوخه‌هاي مرگ صدام بودند

مجاهدين خلق جوخههاي مرگ صدام بودند

بن والاس

 

بن والاس در 4مارس2009 گفت: براي حذف گروه تروريستي مجاهدين خلق از فهرست سازمان‌هاي تروريستي انگليس در داخل کشور فشارهايي بر روي ما بود. مجاهدين خلق از دهه 1970 فعاليت‌هاي تروريستي در داخل و خارج از ايران انجام داده است. نبايد فراموش کنيم که مجاهدين خلق در دهه 1970 تعدادي از شهروندان آمريکايي را کشت و از حمله به سفارت آمريکا در تهران حمايت کرد. مجاهدين خلق جوخه‌هاي مرگ صدام در داخل و خارج از عراق بودند و پيوسته حملاتي را عليه دولت ايران انجام مي‌دادند. چندي پيش وزارت خارجه آمريکا مجاهدين خلق را براي بار ديگر در فهرست گروه‌هاي تروريستي اين کشور  ابقا کرد. من مي‌دانم که دولت انگليس هم از آن فهرست‌گذاري حمايت مي‌کند و از آن‌ها خواهش مي‌کنم اين گروه را در فهرست گروه‌هاي تروريستي انگليس باقي نگه دارد.

 

مجاهدين خلق يک سازمان مارکسيستي است

بن والاس در تاريخ 9ژوئيه2009 بااشاره به برخي اعتراض‌ها در تهران گفت: هيچ‌کدام از آن افراد به دنبال بازگشت مجاهدين خلق نيست و هيچ‌يک از آن‌ها خواهان ورود مجاهدين خلق به سياست ايران نيستند. نيمي از بدن دومين رئيس‌جمهور اين کشور که اکنون رهبر عالي ايران است در يکي از حملات مجاهدين خلق آسيب ديد. مجاهدين خلق يک سازمان مارکسيستي است. ازآنجائيکه اعضاي آن پس از اينکه براي صدام حسين جنگيدند اکنون در اردوگاهي در عراق هستند، اخيراً اين سازمان فعاليتي نداشته است. من نمي‌خواهم دولت انگليس با چنين سازماني رابطه داشته باشد. همانند عراق بايد از خودمان بپرسيم که آيا دشمن دشمن ما دوست ماست. آيا درس‌هايي که تاريخ به ما داده را فراموش کرده‌ايم؟ ما بايد خيلي مراقب باشيم که با چه کسي رابطه برقرار مي‌کنيم.

بايد يادآور شد که آمريکا در فوريه بارديگر مجاهدين خلق را در فهرست سازمان‌هاي تروريستي خود ابقا کرد. تنها بايد مدارکي را که ارائه شده و به‌صورت آنلاين دراختيار قرار داده شده بخوانيم.

 

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی : 
 
آدرس پست الکترونیک : 
 
متن نظر :